The NeoCube. Rašanās vēsture.

NeoCube – tas ir apbrīnojams konstruktors-grūti atrisināms uzdevums, viens no mūsu gadsimta ievērojamākiem izgudrojumiem loģisku spēļu jomā.

Parādoties 2007.gadā Amerikā, NeoCube kļuva ne tikai par ļoti populāru gadžetu, bet arī izturīgi ieņēma savu vietu intelektuālo izklaižu jomā īpaši radošu un dzīvespriecīgu iedzīvotāju starpā.

Faktiski atnākot nomainīt leģendāro kubiku Rubiku, NeoCube atšķiras ar to, ka ļauj sevi neierobežot jaunradē! Šeit nav viena pareiza lēmuma noteikumu un algoritma! Jūs paši nosakāt sev uzdevumu, kura sarežģītība tiek noteikta tikai ar laiku, neatlaidīgumu un Jūsu fantāzijas lidojumu! Izmantojiet to, dodiet brīvību savai iztēlei! Bet gandarījumu no šīm nodarbēm un pozitīvas emocijas mēs Jums garantējam!

The NeoCube. Labas īpašības bez trūkumiem.

NeoCube tas nav vienkāršs magnētu konstruktors, mūsdienīgs gadžets vai moderns aksesuārs. Tajā harmoniski saskan visas šīs funkcijas, turklāt katrs atradīs tajā kaut ko savu. Ja pēc intensīvas dienas Jums nepieciešams atbrīvoties no stresa, emocionālā sasprindzinājuma vai vienkārši atslābināties, NeoCube vislabāk palīdzēs šajā gadījumā. Vācot vienkāršas figūras vai vienkārši pārcilājot rokās bumbiņas, Jūs varat viegli tikt galā ar uztraukumu, sakārtot nervu sistēmu, norobežoties no ikdienas rosības un steigas.

Ja Jūs esat radošs cilvēks vai, pretēji, dzīvē Jums nepietiek pašizpausmes, NeoCube viegli aizpildīs šo nišu - iedarbiniet fantāziju un veidojiet! NeoCube īpašības ļauj veidot jebkādas figūras - no vienkāršiem musturiem līdz sarežģītiem apjomīgiem modeļiem. Variantu šeit bezgalīgi liels daudzums, viss ir atkarīgs tikai no Jūsu iztēles.

Nodarbju procesā ar Neokubu Jūs ne tikai veidojat, bet arī ar labumu pavadāt laiku: attīstās roku pirkstu sīkā motorika, aktivizējas atmiņa un telpiskā domāšana, pusaudži kļūst uzmanīgāki un cītīgāki. Kā arī NeoCube ir oriģināla dāvana un biznesa-suvenīrs. Organiski izskatīsies gan uz priekšnieka galda, gan bērnistabā. Modes dāmas varēs pārveidot to stilīgā Hi-Tech rotā: krelles, aproce vai pat auskari! Ja Jums paredzēts tāls brauciens vai ilgs gaidīšanas laiks — tāpat varat paņemt līdzi NeoCube: laiks paies ātri un ar baudu! Pie tam neapšaubāma priekšrocība šeit būs tas, ka NeoCube ir tik kompakts un praktiski neaizņems vietu nedz bagāžā, nedz dāmu somiņā.

Neokuba cienītājiem nav noteiktu vecuma grupu, tas vienlīdz interesants jebkāda dzimuma, konfesijas un politisku uzskatu cilvēkiem :-)

Uzdāviniet šo prieku sev un tuviniekiem!


Neocube фигуры Neocube фигуры Neocube фигуры Neocube фигурыNeocube фигуры Neocube фигуры Neocube фигуры Neocube фигуры

The NeoCube. Apraksts. Cipari un fakti.

NeoCube pēc definējuma ir kubs — tieši tādai formai atbilst šī āķīgā uzdevuma sākuma figūra. Kuba sastāvā 216 magnēta bumbiņas, kuru diametrs 5, 6 vai 7 mm. Standarta NeoCube izmērs 6х6х6 bumbas veido 3х3х3 cm (6 un 7 mm NeoKubiem atbilstoši 3,6х3,6х3,6 cm un 4,2х4,2х4,2 cm). Bumbiņas NeoCube tiek izgatavotas pēc speciālas tehnoloģijas un no īpaša materiāla - retzemju metāla neodima, dzelzs un bora sakausējuma (NdFeB). Neodima magnēti — paši jaudīgākie uz šo brīdi: vienas bumbiņas magnētiskais lauks ir spējīgs izturēt 500 reizēs vairāk par personīgo svara.

Svarīgi, ka magnētu īpašības saglabājas ilgu laiku: neodima magnētu atmagnetizēšana notiek ar ātrumu 1% 100 gadu laikā! Papildus izturību katrai bumbiņai piešķir niķeļa segums, pateicoties kuram tās nebaidās mehānisko nodilumu un to praktiski nav iespējams saskrāpēt. NeoKubu krāsu gamma sastāv no četrām klasiskām pamatkrāsām: izņemot niķeļa NeoCube, tam pieejamas bumbiņas ar hromētu, melnu vai zelta nokrāsu.

The NeoCube. Video.

 The NeoCube. Svarīgi: piesardzības pasākumi.

NeoCube nekādā gadījumā nevar būt rotaļlieta bērniem, kuri jaunāki par 14 gadiem. Produkts sastāv no sīkām detaļām, kuras var norīt. Gadījumā, ja dažas magnēta bumbiņas iekļūst organisma, tās iespējams var iesprūst zarnu traktā, līdz ar to tas var novest pie traumām, kuras ir bīstamas dzīvībai.
NeoCube - tas ir magnētiskais avots, kurš var izjaukt elektroierīču darbu. Nekad nenovietojiet NeoCube tuvu tām. Spēcīgi magnēti tāpat var sabojāt informāciju, kura glabājas uz magnētu nesējiem (kredītkartes, disketes, cietie diski). Tādēļ NeoCube nav jāatrodas tāda veida nesēju tuvumā. Nerekomendē pienest magnētus tuvu elektronikai, kredītkartēm, magnētu atslēgām u.tml. Nepakļaujiet NeoCube pārāk augstu un zemu temperatūru iedarbībai. Sakarsēšanas gadījumā virs 80 Celsija grādiem un atdzišanas gadījumā zemāk par 60 Celsija grādiem magnēti zaudē savas īpašības.
Ievērojot dotos piesardzības nosacījumus ražotājs garantē to nekaitīgumu cilvēka veselībai.